حدیث موضوعی
آخرین اخبار
چندرسانه ای
کد مطلب: 171380
گفتگوي مدير اطلاعات ملي آمريکا با ترامپ درباره درز گزارش اطلاعاتي به رسانه‌ها
تاریخ انتشار : 1395/10/23 10:41:41
نمایش : 487
مدير اطلاعات ملي آمريکا گفت، با دونالد ترامپ درباره درز گزارش اطلاعاتي محرمانه به رسانه‌هاي خبري مذاکره و گفتگو کرده است.
 

به گزارش هفت چشمه به نقل از رويترز، جيمز کلاپر مدير اطلاعات ملي آمريکا تاکيد کرد: عصر چهارشنبه با دونالد ترامپ رئيس جمهور منتخب آمريکا صحبت کردم تا درباره درز گزارش اطلاعاتي محرمانه با وي مذاکره داشته باشم.

اين گزارش اطلاعاتي درباره حملات هکري روسيه بوده است که ترامپ روز جمعه آن را دريافت کرده است.

کلاپر افزود: من بر اين باور نيستم که جامعه اطلاعاتي آمريکا يک سند امنيتي خصوصي را که ماموران روسي را به داشتن اطلاعات رسواکننده درباره ترامپ، متهم مي کند، درز داده باشند.

کاخ کرملين نيز چهارشنبه ادعاهاي مربوط به جمع آوري اطلاعات رسواکننده توسط روسيه عليه دونالد ترامپ رئيس جمهور منتخب آمريکا را رد کرد و گفت: اين ادعاها تنها با هدف ضربه زدن به روابط مسکو و واشنگتن بوده است.

در نامه منتشر شده توسط بازفيد يکي از ماموران اطلاعاتي بازنشسته بريتانيايي به بيان جزئيات ارتباط ميان ترامپ و روسيه پرداخته و معتقد است روسيه طي دستکم 5 سال اخير به کمک و حمايت ترامپ پرداخته است.

البته ترامپ همواره بر ارتباط سازنده با روسيه تاکيد داشته و در تازه‌ترين توئيت خود نوشته بود که داشتن رابطه‌اي خوب با روسيه بد نخواهد بود.

وي همچنين نوشت که فقط آدم‌هاي احمق و نادان ممکن است فکر کنند که رابطه با روسيه بد باشد و اينکه دو کشور آمريکا و روسيه مي‌توانند با همکاري يکديگر مشکلات بزرگ جهاني را حل نمايند.

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

fff
پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg