حدیث موضوعی
آخرین اخبار
چندرسانه ای
کد مطلب: 171381
قاتل خاموش همچنان «جان» مي‌گيرد/ مرگ مادر و مسموميت فرزندان
تاریخ انتشار : 1395/10/23 10:46:39
نمایش : 673
سخنگوي آتش‌نشاني تهران گفت: نشت گاز مونوکسيدکربن در يک منزل مسکوني در محله خاک‌سفيد منجر به مرگ مادر و مسموميت دو پسرش شد.
 

به گزارش هفت چشمه به نقل از تسنيم، سيدجلال ملکي با اعلام خبر گازگرفتگي در يک منزل مسکوني در محله خاک‌سفيد درباره جزئيات اين حادثه اظهار داشت: ساعت 2:58 بامداد امروز حادثه گازگرفتگي در يک منزل مسکوني در محله خاک‌سفيد، خيابان تختي به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت مأموران ايستگاه 92 آتش‌نشاني به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني تهران ادامه داد: با حضور مأموران آتش‌نشاني در محل حادثه مشاهده شد يک واحد 40 متري در طبقه سوم ساختمان سه طبقه دچار نشت گاز مونوکسيدکربن شده است که همسايه‌ها از نشت گاز باخبر شده و موضوع را به آتش‌نشاني اطلاع داده بودند؛ آتش‌نشانان با ورود به منزل با وضعيت بي‌حال و بي‌رمق سه نفر از اعضاي يک خانواده (مادر شصت، پسران سي و سي و دو ساله) مواجه شدند.

وي با بيان اينکه اين افراد به عوامل اورژانس تحويل داده شدند، خاطرنشان کرد: مادر اين خانواده در اين حادثه جان خودش را از دست داد و پسران وي که دچار مسموميت شده بودند، به مراکز درماني انتقال يافتند.

ملکي درباره علت اين حادثه مرگبار تصريح کرد: پس از حضور کارشناسان سازمان آتش‌نشاني مشخص شد استفاده از دودکش مشترک براي آبگرمکن ديواري و هود آشپزخانه و عدم نصب دودکش و کلاهک مناسب براي بخاري و آبگرمکن ديواري باعث اين حادثه شده است همچنين عمليات در ساعت 4:15 بامداد به پايان رسيد.

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

fff
پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg