کد مطلب: 173565
تجليل مسئولان شهرستان اردل از خانواده شهيد اصناف اردل
تاریخ انتشار : 1398/06/04 13:26:48
نمایش : 676
به مناسبت هفته بسيج اصناف جمعي از مسئولان از خانواده شهيد اصناف شهرستان اردل تجليل کردند.
به گزارش هفت چشمه به نقل از جهانبين نيوز، در اين آيين معنوي كه باحضور خانواده هاي معظم شهدا ، جمعي از مسئولان و بازاريان اردل برگزار شد، از خانواده شهيد محمد حسن رئيسي تجليل شد.سيد محمود موسوي فرمانده سپاه ناحيه شهرستان اردل  در اين آيين با گراميداشت ياد و خاطره تمامي شهداي دوران دفاع مقدس گفت : دفاع مقدس يادآور ايثارگري، رشادت و نماد عزت و غيرت مردم ايران اسلامي است.

موسوي افزود: رزمندگان دلير ايران اسلامي با رهنمودهاي حضرت امام خميني (ره) در برابر رژيم بعث عراق و 42 كشور حامي آن رژيم ايستادگي كردند.

وي گفت: در دوران دفاع مقدس بر خلاف جنگ هاي گذشته ايران نه تنها خاك و امتيازي به دشمن نداد بلكه از دشمن نيز امتياز گرفت و اين موفقيت نيز مرهون اتحاد و همبستگي نيروهاي ارتش ، سپاه و بسيج و مهم تر از همه رهبري هاي حضرت امام بوده است.

وي به شرايط امروز ايران اسلامي هم اشاره كرد و يادآور شد : امروز مرزهاي سياسي ايران اسلامي از مرزهاي جغرافيايي عبور كرده و توانسته ايم انقلاب اسلامي را به جهان صادر نماييم و منافع استكبار جهاني را به خطر اندازيم .

فرمانده سپاه ناحيه شهرستان اردل در ادامه  با گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر، افزود: اين دو شهيد الگوهاي اخلاص و خدمت براي دولتمردان هستند.
موسوي، با برشمردن برخي از ويژگي هاي اخلاقي شهيدان رجايي و باهنر، اظهار داشت: اخلاص در عمل و تلاش براي خدمت به مردم موجب ماندگاري نام و خدمات اين دو شهيد شد.

وي ولايت مداري را از ديگر ويژگي هاي شهيدان رجايي و باهنر دانست و ابراز کرد: در نظام اسلامي بايد تحت امر ولايت و در جهت خدمت صادقانه به مردم کار کرد.

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg