کد مطلب: 173860
مادر شهيد خداداد ميرزازاده؛
نماينده اصلح کسي است که ادامه دهنده راه شهيدم باشد
تاریخ انتشار : 1398/11/27
نمایش : 83
مادر شهيد خداداد ميرزازاده گفت:نماينده اصلح کسي است که ادامه دهنده راه شهيدم باشد وخود را فدايي انقلاب و ولايت بداند.
به گزارش هفت چشمه، گوهر کياني مادر شهيد خداداد ميرزازاده  در گفت و گور با خبرنگار جهانبين نيوز؛ با اشاره به اينکه در آستانه برگزاري انتخابات هستيم و تبليغات انتخاباتي نامزدها نيز آغاز شده است گفت: مشارکت حداکثري در انتخابات بسيار اهميت دارد و شرکت در انتخابات يک وظيفه الهي است.

کياني با بيان اينکه امت اسلامي نسبت به حکومت ديني وظايفي دارند و يکي از مهمترين اين وظايف فعاليت موثر در انتخابات و راي دادن است افزود: هر انساني نسبت به هم‌نوع خودش وظيفه دارد و تشکيل يک مجلس قوي و کارآمد از مصاديق خدمت به مردم است.

وي با توصيه اينکه به صرف نگاه‌هاي جناحي راي ندهيد و معيار شما در انتخابات جناح و گروه نباشد و افزود: به تقوا، اخلاص و اخلاق کانديداها راي بدهيد.

اين مادر شهيد با بيان اينکه نماينده اصلح کسي است که ادامه دهنده راه شهيدم باشد افزود: به اخلاق و ديانت و شجاعت کانديداها توجه داشته باشيد و انقلابي بودن به اين معنا است که مُهر ولايت پاي آن باشد.

کياني با بيان اينکه فردي را انتخاب کنيد که ولايتمدار باشد و خود را فدايي انقلاب و ولايت در روزهاي سخت بداند گفت: انساني را انتخاب کنيد تا به نصرت الهي اعتقاد داشته باشد ،دشمن‌شناس باشد و با ناآگاهي در زمين دشمن بازي نکند.

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg