حدیث موضوعی
آخرین اخبار
کد مطلب: 184010
رئيس آموزش و پرورش اردل خبرداد؛
سمپاشي و ضدعفوني مدارس اردل براي بازگشايي
تاریخ انتشار : 1399/02/27
نمایش : 172
مدير آموزش و پرورش شهرستان اردل گفت: تمامي مدارس شهرستان اردل براي حضور دانش‌آموزان براساس پروتکل‌هاي بهداشتي گندزدايي و ضدعفوني شد.
به گزارش هفت چشمه، به نقل از جهانبين نيوز؛ عمليات گندزدايي و ضدعفوني مدارس شهرستان اردل با حضور و نظارت مدير آموزش و پرورش شهرستان اردل به منظور جلوگيري از شيوع ويروس کرونا به همت کارشناسان مديريت  و با همکاري شهرداري و آتش نشاني اجرا شد.

عين اله نصيري اردلي، مدير آموزش و پرورش شهرستان اردل در گفت و گو با خبر نگار جهانبين نيوز اظهار داشت : موضوعي که اهميت ويژه‌اي دارد حفظ سلامت دانش‌آموزان و رعايت دقيق پروتکل‌هاي بهداشتي توسط مدارس است.

نصيري افزود: با توجه به اينکه بسياري از دانش‌آموزان براي يادگيري و درک دروس در آموزش مجازي با مشکل مواجه بودند و در دوره ابتدايي به ويژه براي دروسي مانند رياضي، فارسي و علوم احتمالاً متقاضيان حضور در مدارس براي رفع اشکال زياد خواهد بود.

وي تاکيد کرد: مهم ترين عامل موفقيت در برابر بيماري ها و بحران هايي مانند کرونا، دريافت آموزش هاي صحيح و به دور از شايعات، هماهنگي همگاني و تلاش جمعي است.

نصيري  ادامه داد: به منظور حفظ سلامتي دانش آموزان مدارس، حفظ فاصله‌گذاري اجتماعي و رعايت نکات بهداشتي به صورت مستمر ضروري است.
 
وي تصريح کرد: بودجه اي که به اين امر اختصاص داده شد، صرفاً مي بايست در اين راستا هزينه گردد.

مدير آموزش و پرورش شهرستان اردل ضمن قدرداني از زحمات کادر سازمان آتش نشاني و شهرداري اردل و دشتک تاکيد کرد: کارشناسان به صورت روزانه در مدارس حضور خواهند يافت و فعاليت ها مورد ارزيابي قرار خواهد گرفت.

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg