حدیث موضوعی
آخرین اخبار
کد مطلب: 184019
تحليلگر مسائل سياسي؛
قدس ريشه بيداري اسلامي درمبارزه با تروريسم است
تاریخ انتشار : 1399/03/01 15:01:47
نمایش : 137
تحليلگر مسائل سياسي گفت:روز جهاني قدس ابتکار بي‌نظير امام‌خميني(ره) به شمار مي‌رود که به يک جريان ضداستکباري عليه مستکبران و در صدر آنها رژيم صهيونيستي تبديل شد.
به گزارش هفت چشمه؛ سيد اصغر حسيني تحليلگر مسائل سياسي در گفت و گو با خبرنگار جهانبين نيوز  درباره تاثيرات نامگذاري روز قدس بر معادلات جهاني، گفت: نام گذاري روز قدس با تدبير، هوشياري و ابتکار حضرت امام خميني (ره) در همان سال اول انقلاب اسلامي انجام گرفت و اين موضوع سبب شد تا تمامي اذهان جهان و به خصوص مسلمين به موضوع فلسطين معطوف شوند

حسيني افزود: اين اقدام سبب شد تا ظلمي که در حق مردم فلسطين روا داشته مي‌شد، فراموش نشود. اقداماتي که دولت‌هاي انگليس، آمريکا و دولت‌هاي اروپايي انجام دادند به مانند خنجري بود که در پشت جهان اسلام فرو رفت و رژيمي را در منطقه به صورت نامشروع پايه‌گذاري کرد که در پي آن، هنوز جهان اسلام درگير اين موضوع است.

وي ادامه داد: روز جهاني قدس ابتکار بي‌نظير امام‌خميني(ره) به شمار مي‌رود که به يک جريان ضداستکباري عليه مستکبران و در صدر آنها رژيم صهيونيستي تبديل شد.

وي با بيان اينکه بيماري کرونا برگزاري تجمعات در ايران و ديگر نقاط جهان را تحت تأثير قرار داده افزود: بايد همگان بسيج شويم و فضاهاي مجازي را مملو از شعارهاي قدسي، فلسطيني و مقاومتي کنيم؛ بايد صدايمان را در رسانه هاي اجتماعي و اينترنتي به گوش جهانيان برسانيم و همنوا و هم نغمه، با مشتهاي گره کرده با فلسطينيان مظلوم همراه شويم و تمام فريادمان را بر سر آمريکا و فرزند نامشروعش اسرائيل غاصب سردهيم.

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg