حدیث موضوعی
آخرین اخبار
کد مطلب: 184100
مسئول گردان امنيتي امام علي (ع) شهر اردل؛
با شعار مشکلات مردم حل نمي شود
تاریخ انتشار : 1399/04/16 11:25:37
نمایش : 190
مسئول گردان امنيتي امام علي (ع) شهر اردل گفت:مهمترين هدف انقلاب اسلامي خدمت رساني به مردم است، با شعار گفتن مسئولين مشکلي از مردم حل نمي شود.
به گزارش هفت چشمه، به نقل از جهانبين نيوز؛ غلامرضا اميدزاره مسئول گردان امنيتي امام علي (ع) شهر اردل در نشست ارکان گردان که با راعايت پروتکل هاي بهداشتي برگزار شد گفت:بسيج شجره طيبه‌اي است که معمار کبير انقلاب اين شجره طيبه را چنان معماري کردند که آثار و برکات آن در گوشه کشور متجلي است.

اميدزاده بزرگ‌ترين مأموريت امروز بسيج را خدمت‌رساني به مردم دانست و گفت: حضور خالصانه نيروهاي بسيج در حوادث مختلف طبيعي همچون سيل و زلزله که نيروهاي بسيجي بي‌درنگ در مناطق حادثه‌ديده، حاضرشده و جان برکف به امداد هم‌وطنان آسيب‌ديده پرداختند و اين روزها ها براي مقابله با ويروس منحوس کرونا در خط مقدم ايستادند.

وي ضمن گلايه از مسئولين که فقط شعار مي دهند و در عمل هيچ اقدامي انجام نمي دهند و اين روزها تمام ذکر و هوششان همانند ظريف به برجام خيره شد افزود:مهمترين هدف انقلاب اسلامي خدمت رساني به مردم است با شعار گفتن مسئولين هم مشکلي از مردم حل نمي شود.

مسئول گردان امنيتي امام علي (ع) شهر اردل بيان کرد: دولتي بايد راس کار باشد که گره گشا باشد نه همانند دولت فعلي که فقط وعده مي دهد و روز به روز اوضاع اقتصادي و معيشتي مردم بدتر مي شود.

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg