کد مطلب: 204994
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج اردل خبرداد:
توزيع 150 بسته حمايتي کمک مومنانه در اردل
تاریخ انتشار : 1400/05/03
نمایش : 157
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان اردل از توزيع 150 بسته کمک مومنانه به مناسبت دهه امامت و ولايت در اين شهرستان خبر داد.
به گزارش هفت چشمه، سيد محمود موسوي فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان اردل در گفت و گو با خبرنگار جهانبين نيوز با بيان اين خبر گفت:در راستاي لبيک به فرمان مقام معظم رهبري مبني بر اجراي رزمايش مواسات و کمک مومنانه و به ميمنت دهه امامت و ولايت تعداد 150 بسته حمايتي سبد کالا شامل حبوبات، برنج، روغن، ماکاروني با همت خيرين و مردم تهيه شد .

موسوي اظهارکرد: اين بسته ها بين افراد کم بضاعت و کساني که کسب و کار آن ها به دليل شيوع ويروس کرونا تعطيل شده بود توزيع مي شود تا بدينوسيله بخشي از مايحتاج آن ها تامين شود.

وي رزمايش مواسات و کمک‌ مؤمنانه را نهضت احسان برشمرد و گفت: اين شهرستان از موفق‌ترين شهرستان‌ها در برگزاري مراحل مختلف رزمايش مواسات و کمک‌ مؤمنانه بوده است.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان اردل بيان کرد: همه بايد طبق فرمايشات مقام معظم رهبري با وحدت، همدلي و روحيه جهادي در اين روزهاي کرونايي از اقشار آسيب ديده حمايت کنيم و با اجراي اين گونه رزمايش‌ها و کمک‌هاي مومنانه مي‌توان گوشه‌اي از مشکلات اين عزيزان را حل کرد.

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg

http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg