حدیث موضوعی
آخرین اخبار
کد مطلب: 183979
جهانبين نيوز گزارش مي‌دهد؛
قطعي مکرر آب در فاز فرهنگيان اردل! / مسئولان آبفا پاسخگو باشند
تاریخ انتشار : 1399/02/09 09:06:13
نمایش : 116
با توجه به ماه مبارک رمضان و اهميت رعايت بهداشت جهت جلوگيري از بيماري شايع ويروسي، قطع مکرر آب در فاز فرهنگيان شهر اردل موجب نارضايتي مردم شده و لازم است رسيدگي جدي به اين مسئله شود.
به گزارش هفت چشمه، فاز فرهنگيان شهر اردل يکي از محل هاي پرجمعيت در اين شهر است که اين روزها با مشکل کم آبي رو به رو شده است. شهروندان اين منطقه گلايه هاي بسياري از قطعي آب در ساعات طولاني در طول روز دارند و از نسبت به رفع اين مشکل از مسئولين شهري مطالبه گري مي نمايند و اين حق شهروندان است که از حقوق يکسان در شهر برخوردار باشند و از خدمات شهري بهره مند شوند.

يکي از اهالي فاز فرهنگيان شهر اردل که نمي خواست اسمش فاش شود در گفت و گو با خبرنگار جهانبين نيوز گفت: با توجه به وجود کرونا و نياز مبرم به آب شرب جهت رعايت کردن موارد بهداشتي و همچنين ماه مبارک رمضان ساکنان قسمت شمالي فاز فرهنگيان شهر اردل با قطعي آب به صورت هر ماه 2 الي 3 روز  مواجه هستند و باتوجه به پيگيريهاي مکرر از طرف آب و فاضلاب  شهرستان تا کنون اقدامي صورت نگرفت.

وي افزود:علت اصلي اين مشکل فرسودگي لوله هاي  آب شرب در اين منطقه است لذا از مسئولين آب و فاضلاب شهرستان اردل خواستاريم براي رفع اين مشکل اساسي چاره اي بجويند.

جهانبخش ظفريان رئيس اداره آب و فاضلاب شهرستان اردل در گفت و گو با خبرنگار جهانبين نيوز  در خصوص گلايه تعدادي از ساکنين فاز فرهنگيان شهر اردل ضمن عذرخواهي از ساکنين اين فاز گفت:به علت دوبانده شدن خيابان و قرار گرفتن خط توزيع آب در وسط بلوار  و عبور ماشين هاي سنگين در اين قسمت، خط لوله دچار شکستگي هاي زيادي گرديد که مجموعه اين اداره به خاطر وضعيت نامناسب هوا نتوانسته جابجايي خط را انجام دهد.

ظفريان افزود: در اولين فرصت اصلاح انجام خواهد شد و همچنين  در حال حاضر در حال حذف خط و آب گيري از خط موازي ديگر مي باشيم  که انشاالله مشکل به زودي بر طرف خواهد گرديد.

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg