حدیث موضوعی
آخرین اخبار
کد مطلب: 183995
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان اردل خبرداد؛
توزيع 700 بسته معيشتي در اردل همزمان با ميلاد کريم اهل بيت
تاریخ انتشار : 1399/02/17
نمایش : 120
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان اردل گفت:اولين مرحله از توزيع بسته هاي غذايي در قالب رزمايش مواسات و همدلي و کمک هاي مومنانه همزمان با ميلاد امام حسن مجتبي (ع) در اين شهرستان برگزار مي شود.
به گزارش هفت چشمه، سيد محمود موسوي فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان اردل در گفت و گو با خبرنگار جهانبين نيوز با بيان اين خبرگفت: پس از بيانات مقام معظم رهبري در روز نيمه شعبان مبني بر به راه انداختن رزمايش گسترده کشوري براي مواسات و همدلي و کمک مؤمنانه به نيازمندان و فقرا، خيرين شهرستان اردل روحيه ايثارگري و انفاق خود را به نمايش گذاشتند و با تمام توان وارد عرصه شدند که تاکنون کمک هاي بسيار خوبي جمع آوري شده است.

موسوي افزود: بر همين اساس تاکنون بالغ بر  700 سبد کالا شامل گوشت، برنج، روغن، حبوبات و ... به ارزش 280 ميليون تومان  تهيه  و همزمان با ميلاد امام حسن مجتبي (ع)، در مرحله اول  رزمايش کمک مومنانه  بين نيازمندان و آسيب ديدگان ناشي از کرونا توزيع خواهد شد.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان اردل در پايان با اشاره به اقدامات گروهاي جهادي در ابتداي شروع کرونا تا کنون بيان کرد:هم اکنون 14 گروه جهادي در شهرستان اردل در خط مقدم مقابله با ويروس کرونا در حال فعاليت و خدمت رساني به مردم مي باشند.
 
انتهاي پيام/570ه
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg